Вперше у Львові!
Житловий комплекс із власним басейном.
Відкрито попереднє бронювання: 


+38 (068) 555 41 09

+38 (095) 260 83 36

Компанія Інстал Груп

Напруга в електричних мережах, у силу тих чи інших причин, може відхилятися у досить широкому діапазоні. У результаті електрообладнання працює не так як належить, перебуваючи у критичних умовах, рано чи пізно виходить з ладу.

Стабілізатор призначений для регулювання напруги, захисту обладнання від стрибків напруги, згладжування імпульсних перешкод.

Стабілізатор можна встановлювати для стабілізації напруги, як окремо взятого обладнання, так і всього об'єкту в цілому. Це залежить від конкретних вимог та можливостей. Можна комбінувати захист — для захисту всього об'єкту застосовувати потужні стабілізатори з низькою точністю, а окремі пристрої додатково захищати за допомогою високоточних стабілізаторів або за допомогою блоків безперебійного живлення.


Однофазний або трьохфазний?

Якщо у вас однофазна мережа та немає жодного приладу, який вимагає підключення трьох фаз, то вибір очевидний — це однофазний стабілізатор.

Якщо мережа трьохфазна, очевидно, що при наявності хоча б одного трьохфазного споживача потрібен трьохфазний стабілізатор, але практика показала, що це не так. Набагато дешевше та вигідніше використовувати три однофазних стабілізатора. По-перше, у випадку якщо хоча б на одній з фаз зникне напруга трьохфазний стабілізатор відключить все обладнання, в тому числі і однофазне.

В ідеалі дане електрообладнання повинно захищати тільки один єдиний побутовий прилад – але на практиці ми не можемо собі дозволити купувати на кожен прилад по стабілізатору. Тому і встановлюють його відразу на декілька, що б заощадити. Захищайте стабілізатором найдорожчі і складні прилади. Купуйте і встановлюйте однофазні стабілізатори, вони набагато дешевше трифазних приладів. Навіть у разі використання введення на три фази, набагато дешевше просто купити по три однофазних стабілізатора, ніж один трифазний.


Потужність стабілізатора

Для вибору моделі стабілізатора напруги необхідної потужності, потрібно розрахувати сумарну потужність, споживану навантаженням — потужність стабілізатора повинна бути на 30% більше. Також враховуйте плани з придбання — у будинку або офісі можуть з'явиться кондиціонери, бойлери, теплі підлоги, комп'ютери, керовані ворота — якщо передбачається придбання, придбайте стабілізатор напруги з запасом по потужності, не забуваючи про додаткових 25% зверху.


Потужність стабілізатора

Для вибору моделі стабілізатора напруги необхідної потужності, потрібно розрахувати сумарну потужність, споживану навантаженням — потужність стабілізатора повинна бути на 25% більше.

vostok.dp.ua

Будівельна компанія Данмарбуд

Компанія Інстал Груп